Ana Sayfa
Osmaniye Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğinden Ziyaret

Tarih : 03 Eylül 2013 / 13:32 |Çıktı al

Osmaniye Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreteri ve Yönetiminden Genel Sekreterliğimize İnceleme ve temaslarda bulunmak üzere ziyaret düzenlendi.

Bu haber 2305 kez okunmuştur

NEVŞEHİR (KHB) - 90 Gün Çaşılması Proje kapsamında, Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu  tarafından İl Genel Sekreterlikler karşılıklı eşleştirildi. Nevşehir  ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği, Osmaniye ili Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği ile eşleştirildi. Genel Sekreterlikler, ‘90 Gün Çalışması’ çerçevesince ilgili genel sekreterliğin çalışmasını yerinde incelemek üzere Genel sekreterliğimize ve bağlı tesislerimizden Dr. İ. Şevki Atasagun  Nevşehir Devlet Hastanesi, Ürgüp Devlet Hastanesi  ziyaret edildi, tesis içindeki Ünite ve bölümlerde inceleme ve temaslar yapıldı.

 

Ziyaret Kapsamında Osmaniye Kamu Hastaneleri Birliği  Genel Sekreteri Uzm. Dr. Cem Uraldı, Tibbi Hizmetler Başkanı Op. Dr. Fazlı Aslan, İdari Hizmetler Başkanı Murat Türk, Osmaniye Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Op. Dr. Faruk Salıoğlu, Kadirli Devlet Hastanesi Hastane Yöneticisi Uzm. Dr. Şamil Gerek,  Düziçi Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Mehmet Nuri Konca Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliğimize gelerek Genel Sekreterimiz Dr. Atila Oğuz Boyalı ve İdari Hizmetler Başkanı Bülent Filizer, Nevşehir Devlet Hastanesi Tesis Yöneticileri ile birlikte Önce Dr. İ. Şevki Atsagun Nevşehir Devlet Hastanesi Acil Servisi, Fizik Tedavi Rehabilitasyon Ünitesi, Eczane, Yoğun Bakım Üniteleri, Diyaliz Merkezi, Poliklinikler, Laboratuvar, Kat Servisleri gezilerek Hastane Yöneticisi Dr. Hakan Serçe ve Başhekimi Op .Dr. Ömer Anlar'dan bilgi aldılar.

 

Genel Sekreterimiz Dr. Atila Oğuz Boyalı  Hastane içindeki daha önce Başhekimlik Katı olarak kullanılan yerin yeni  bir proje çizilerek, bakanlıkça onaylandıktan sonra Genel Yoğun Bakım  yatak sayısının artırılması için başlatılan ve bitmek üzere olan inşaat alanında inceleme yaparak konuk Genel Sekreter Op. Dr. Cem Uraldı'ya bilgi verdi. Ayrıca aynı katta yine Hastane Satın Alma Birimi olarak kullanılan yere proje kapsamında yapılan inşaat değişikliği ile kısa süre sonra açılacak olan Nükleer Tıp Merkezi, Sintigrafi cihazı hakkında bilgi verdi. Daha sonra birlikte öğle yemeğine geçildi.Gelen konuklara günün anısına çini tabak hediye edildi.

 

Osmaniye'den gelen konuk Genel Sekreter ve Yönetimdeki İnceleme Heyeti Ürgüp Devlet Hastanesine geçerek burada da temas ve incelemelerde bulundu.

 

Nevşehir KHB Haber

 

 

 

 

 

Haber Fotoğrafları

Yorumlar

Ad Soyad :
E-Posta Adresi :
Mesaj :
Güvenlik Kodu :
 

Diğer Haberler

Tüm Haberler

Genel Sekreter

Kurum Duyuruları

Tüm Duyuruluar

Tesislerimiz

  • Nevşehir Devlet Hastanesi

  • Nevşehir Ağız ve Diş Sağlığı Merkezi

  • Kozaklı Fizik Ted. Reh. Hastanesi

  • Ürgüp Devlet Hastanesi

  • Nevşehir Devlet Hastanesi Toplum Ruh Sağlığı Merkezi

Bağlantılar

Nöbetçi Eczane

 
T.C Sağlık Bakanlığı
Türkiye Kamu Hastaneleri Kurumu
Nevşehir İli Kamu Hastaneleri Birliği Genel Sekreterliği
Adres : Ragıp Üner Mah. Zübeyde Hanım Cad. 148. Sok NEVŞEHİR
Telefon : +90 384 215 33 11
Faks :+90 384 215 01 50
info@nevsehirkhb.gov.tr  http://www.nevshirkhb.gov.tr
Tüm Hakları Saklıdır. © 2015